Darmowe bonusy

Wchodząc na strony kasynowe często zastanawiasz się, czy znajdziesz tam darmowe bonusy? Naturalnie, że tak, wystarczy dobrze poszukać! To oczywiście wszelkie premie i promocje w kasynie, które nie wymagają z waszej strony żadnego nakładu finansowego. Wylądują bezpośrednio na konto i będą gotowe do obrotu właściwie natychmiastowo. Naturalnie, obowiązują przy tym pewne reguły i zasady, dlatego w pierwszej kolejności radzimy się dobrze zapoznać z umieszczonym w kasynie regulaminem.

Czym są darmowe bonusy?

Darmowe bonusy na start to pierwsze akcje, jakie napotkacie. Wiele kasyn decyduje się pomóc graczom w podjęciu decyzji o założeniu konta. Idealnie nadają się właśnie takie eventy, które nie wymagają już na „dzień dobry” większych, czy w ogóle jakichkolwiek, inwestycji. Najczęściej będą to zatem darmowe zakłady czy vouchery lub free spiny. Pierwsze z nich pozwalają zagrać za określoną kwotę pieniężną, drugie z kolei dają możliwość wykręcenia kilku gier w ulubionych wideo slotach. Pozwala to nie tylko na lepsze poznanie się z operatorem i jego możliwościami, ale również na przeanalizowanie dostępnych gier. To świetna nauka, dzięki której od razu przybliżycie sobie wiedzę dotyczącą mechanizmów, grafiki, gier bonusowych itd.

darmowy bonus

Rodzaje darmowych bonusów

Jeśli ogólnie chodzi o bonusy bez depozytu, to mogą one występować w różnych formach. Poza wspomnianym akcjami często do czynienia mieć będziecie także z loteriami. Dla przykładu wystarczy zapisać się do akcji, by zgarnąć jeden los. Ten z kolei w ostatecznym rozrachunku wyląduje w łącznej puli, z których losować będą szczęśliwych zwycięzców. A tam naprawdę pokaźne nagrody, doładowania gotówkowe (nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych), gadżety, wycieczki egzotyczne typu VIP czy też… samochody! Różnorodność jest spora.

Wszystkie eventy i akcje mają swoje regulaminy, o czym wspomnieliśmy we wstępie. Dobrze jest się z nimi zapoznać. Kluczowe zapiski dotyczą zwykle maksymalnych i minimalnych bonusów, jakie zyskacie. Do tego dochodzi czas na realizacje założeń konkursowych, warunki obrotu i kilka pomniejszych punktów. Im szybciej się z nimi poznacie, tym prędzej zaczniecie wygrywać.

Kasyna z darmowymi spinami

Czytaj wiecej

 • Darmowe spiny

  Darmowe spiny

  Nasza strona internetowa zajmuje się informowaniem o darmowych spinach i innych bonusach dostępnych w kasynach internetowych. Zapraszamy do odwiedzin.
 • Odbierz darmowe spiny z depozytem w FortuneClock

  Odbierz darmowe spiny z depozytem w FortuneClock

  W kasynie FortuneClock obowiązują obecnie 2 promocje z free spinami, gdzie za 2 depozyty możemy dostać 20 darmowych spinów na grę.
 • 10 darmowych spins w Hot Burning Wins w Slottica

  10 darmowych spins w Hot Burning Wins w Slottica

  W kasynie Slottica dzięki depozytowi dostaniemy na swoje konto 10 darmowych spinów na grę Hot Burning Wins. Więcej na naszej stronie.
 • Odbierz free spins w Hot Burning Wins w ForuneClock

  Odbierz free spins w Hot Burning Wins w ForuneClock

  Jedna z najnowszych ofert w kasynie FortuneClock to dla klientów szansa na zdobycie 10 darmowych spinów w Hot Burning Wins od Playson.
 • Półfinał Euro z 10 free spins w Unibet

  Półfinał Euro z 10 free spins w Unibet

  Każdy z klientów kasyna Unibet może już teraz aktywować specjalny bonus, który zapewnia 10 darmowych spinów z wykorzystaniem na grę Book of Dead.

Darmowe Spiny

20 darmowych spinów bez depozytu w kasynie Casibon

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!